RC kužele pro pevné vrtule

V naší nabídce na BigHobby pro vás máme kužele pro vaše pevné vrtule. Vybírat můžete z plastových, ale především kvalitních duralových kuželů, které jsou připraveny na hřídele s průměrem 3; 3,17; 4; 5 a 6 mm , které se hodí pro většinu letadel. Kužel s unašečem pro pevné vrtule z naší nabídky je vhodný především pro elektromotory. V každém případě nezapomeňte při výměně kužele zajistit přesnou polohu listů vrtule pomocí vložek, které od nás ke každému kuželu automaticky dostanete. Předtím, než se poplácáte po zádech, že jste výměnu zvládli, ještě zakápněte malým množstvím sekundového lepidla matice čepů. Díky tomu budete mít jistotu, že během chodu motoru nepovolí.

 

4 položek celkem
kuzel 28
Plastový vrtulový kužel 28mm
Momentálně nedostupné
80 Kč / ks
Kód: VU01C
kuzel 38 44 50
Plastový vrtulový kužel 38mm
Momentálně nedostupné
85 Kč / ks
Kód: VU01D/ZLU
kuzel 38 44 50
89 Kč / ks
Kód: VU01E/ZLU
kuzel 38 44 50
98 Kč / ks
Kód: VU01F/ZLU

RC kužele pro pevné vrtule

Hlavní nevýhodu pevné vrtule poznáte při nehodě. Nesbalí se tak jako sklopná a pravděpodobně se poškodí. Na druhou stranu má ale maximální záběr . Sice jen v jednom pracovním režimu, ale je na ní spoleh. Pokud tedy vyzkoušíte, že přesně ten pracovní režim, který vrtule poskytuje, je pro vaše letadlo nejlepší, není co řešit. Běžte do pevné vrtule. Na testování tu ale máte vrtule sklopné.

V naší nabídce na BigHobbyna vás čekají kužele v průměrech od 28 do 51 mm. Je tedy velmi pravdpěpodobné, že naleznete ten pravý kužel pro svoje RC letadlo . A pokud by se vám to přece jen nepovedlo, kontaktujte nás , pokusíme se pro vás sehnat přesně to, co potřebujete.