RC figurka 1/7

Chcete opravdu realistický vzhled vašeho RC letadla ? Posaďte do něj RC pilota. Doladíte jím vzhled vašich konstrukčních modelů , modelů z EPP , ale i hornoplošníků . Stačí trocha místa a vybrat si vhodnou tvář. Volit můžete RC pilota ve verzi muže i ženy v různém dobovém oblečení tak, aby co nelépe zapadl do vašeho modelu. Je libo pána se sluchátky anebo raději prostovlasou ženu anebo potřebujete do stíhačky figurku s dýchacím přístrojem? To vše v naší nabídce na BigHobby máme. Tak pojďte vybírat.

 

3 položek celkem
FL P 018A 1
200 Kč / ks
Kód: FL-P-018A
FL P 018B 1
200 Kč / ks
Kód: FL-P-018B
19a
153 Kč / ks
Kód: FL-P-019

RC figurky 1/7

RC piloti v měřítku 1/7 patří ke středně velkým figurkám, které vám na BigHobby dokážeme nabídnout. Obvykle se jedná o hlavu a střední část trupu až k prsoum . Výška se pohybuje okolo 60 mm. Hlava i trup jsou ale tematicky dekorovány, takže i tuto velikost RC pilota můžete přízpůsobit svému letadlu. Výhodou figurek RC pilotů v poměru 1/7 jsou stále ještě poměrně malé rozměry, takže se vám bez potíží vejdou i do malého kokpitu, a přitom budou vypada opravdu realisticky. Nenechte se připravit o tento doplněk na kráse vašeho letadla.

Chcete vzhled vašeho RC modelu změnit radikálněji? Pak tu pro vás máme nažehlovací potahové fólie , kterými snadno upravíte barvu jakékoliv části modelu. Jejich aplikace je přitom velmi jednoduchá. Pro věrnou podobu modelu s reálnými letadly se vám mohou hodit také podvozky , navigační světla , anebo třeba originální vrtule . Všechno máme. Mrkněte na naši nabídku.