RC figurka 1/5

Chcete opravdu realistický vzhled vašeho RC letadla ? Posaďte do něj RC pilota. Doladíte jím vzhled vašich konstrukčních modelů , modelů z EPP , ale i hornoplošníků . Stačí trocha místa a vybrat si vhodnou tvář. Volit můžete RC pilota ve verzi muže i ženy v různém dobovém oblečení tak, aby co nelépe zapadl do vašeho modelu. Je libo pána se sluchátky anebo raději prostovlasou ženu anebo potřebujete do stíhačky figurku s dýchacím přístrojem? To vše v naší nabídce na BigHobby máme. Tak pojďte vybírat.

 

4 položek celkem
2Aa
285 Kč / ks
Kód: FL-P-002A
2Ba
285 Kč / ks
Kód: FL-P-002B
2Ca
285 Kč / ks
Kód: FL-P-002C
2Da
285 Kč / ks
Kód: FL-P-002D

RC figurky 1/5

Výška okolo 100 mm a opravdu realistický vzhled. To jsou RC piloti v měřítku 1/5, pro které už budete potřebovat opravdu velký kokpit . Odměnou vám ale bude realistický vzhled a hlava doplněná o brýle či leteckou čepici. Počítat už můžete zhruba s polovinou trupu, takže z okénka vašeho RC letadla může vykukovat opravdový krasavec.

Chcete vzhled vašeho RC modelu změnit radikálněji? Pak tu pro vás máme nažehlovací potahové fólie , kterými snadno upravíte barvu jakékoliv části modelu. Jejich aplikace je přitom velmi jednoduchá. Pro věrnou podobu modelu s reálnými letadly se vám mohou hodit také podvozky , navigační světla , anebo třeba originální vrtule . Všechno máme. Mrkněte na naši nabídku.