RC modely auto 1:16

Auto na dálkové ovládání. Alespoň jedno by měl mít doma každý. Užijete si s ním spoustu zábavy a vyzkoušíte nejen svoje řidičské schopnosti. Každý majitel RC auta totiž musí být i tak trochu fanda do elektroniky, protože zvládnou propojení RC baterie , serv, motru či regulátoru už chce fištrón. Dobrou zprávou ale je, že všechna naše RC auta dodáváme včetně vysílačky , takže alespoň ovládání řešit nemusíte. V naší nabídce naleznete modely RC aut všech představitelných typů od Monster Trucků, po buginy či off roady. Určitě si vyberete.

 

3 položek celkem

RC auta v měřítku 1/16

RC auta v měřítku 1/16 patří k menším a levnějším modelům RC aut, která vám na BigHobby nabízíme. Dostanete čtyřkolku se stejnosměrným elektropohonem plně vybavenou vším, co potřebujete, abyste mohli model zapnout a hned začít jezdit. A rychlost? Nejčastěji okolo 35 km/h, ale klidně až 50 km/h Tak co říkáte? Je to pro vás to pravé?

Rádi byste svoje auto ještě více vyšperkovali? Máme pro vás širokou nabídkou příslušenství, díky které si s tím bez potíží poradíte. Určitě oceníte majáky a sirény nebo rovnou celé sound a LED systémy . Hodit se vám může také nová karosérie anebo pastorky. To, když budete chtít vyměnit ty, které už jsou ojeté.

Hledáte RC auto 1:16?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už RC auto 1:16 v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: RC auto 1:8, RC auto 1:10, RC auto 1:28