Průmyslové zdroje 36 (V)

Průmyslové zdroje najdou své uplatnění nejčastěji v PC zdrojích, zdrojích pro televizor, v napájení LED světel , apod. Setkat se s nimi můžete téměř ve všech moderních elektronických přístrojích. Proto jsme pro vás na BigHobby připravili nabídku průmyslových zdrojů s integrovaným aktivním chlazením, ochranou proti přetížení, přepětí či zkratu, a dalšími ochrannými prvky. V oblasti modelařiny můžete spínané zdroje využít jako velmi efektivní napájecí zdroj pro nabíječky baterií bez integrovaného zdroje. Průmyslové zdroje s výstupním napětím 36 V dokážou poskytnout proud až 10 A a vzhledem k vysokým výkonům již jsou vybaveny aktivním chlazením.

 

1 položek celkem
Průmyslový napájecí (spínaný) zdroj  36V 10A  360W (aktivní chlazení) Kód: CCTV26

Průmyslové zdroje s napětím 36 V

Prakticky se můžete setkat s lineárními a spínanými průmyslovými zdroji. Ty spínané pracující s vyšší frekvencí (30 kHz až 500 kHz)dokážou při stejném výkonu nabídnout menší rozměry a ve srovnání s lineárními zdroji jsou účinnější. Mezi jejich přednosti patří také nižší hmotnost. Proto jsme nabídku průmyslových zdrojů na BigHobby zaměřili výhradně na spínané zdroje. Některé z nich jsou již také součástí rozvodné skříně pro zdroje, kterou můžete použít pro vytvoření napájecího zázemí pro zabezpečovací systémy ( EPS, EZS ), kamerové systémy CCTV ) anebo LED osvětlení či jiné aplikace.

Hledáte průmyslové zdroje 36 pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už průmyslové zdroje v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: průmyslové zdroje 12 (V), průmyslové zdroje 24 (V), průmyslové zdroje 48 (V)