Napájecí zdroj 36 (V)

Pokud vaše nabíječka baterií nemá integrovaný napájecí zdroj, je načase si ho pořídit. Na BigHobby najdete napájecí síťové adaptéry, průmyslové spínané zdroje, ale také tenké slim zdroje s různými stupni krytí od IP20 až po IP67 (voděodolné zdroje). Využijete je nejen v oblasti modelařiny, ale také jako stolní napájecí zdroje pro nejrůznější domácí spotřebiče, LED osvětlení či rádia. Pro zajištění napájení více okruhů LED osvětlení anebo třeba průmyslových CCTV kamer či zabezpečovacích systémů (EZS, EPS, apod.) doporučujeme pořídit rozvodnou skříň pro zdroje, která má několik samostatně jištěných proudových výstupů a lze do ní samozřejmě další napájecí zdroje podle potřeby také přidat.

 

4 položek celkem
Napájecí síťový zdroj - adaptér 36V 1A 36W
267 Kč / ks
Kód: ADAPT20
Napájecí síťový zdroj - adaptér 36V 2A 72W
326 Kč / ks
Kód: ADAPT21
Napájecí síťový zdroj - adaptér 36V 3A 108W
474 Kč / ks
Kód: ADAPT22
Průmyslový napájecí (spínaný) zdroj  36V 10A  360W (aktivní chlazení) Kód: CCTV26

Napájecí zdroje 36 V

Napájecí zdroje na 36 V jsou vhodné pro celou řadu nabíječek RC baterií , ale také jako zdroj pro LED pásky či osvětlení, či všude tam, kde je potřeba napájení 12 V. Před koupí napájecího zdroje si ověřte, jaké napětí potřebuje zařízení, které jím plánujete napájet. Kromě napájecích zdrojů s výstupním napětím 12 V u nás na BigHobby seženete také napájecí zdroje s výstupem 12 V, 24 V a 48 V . Výstupní proud se u nich pohybuje v hodnotách od 1 A do 10 A . Naše nejvýkonnější napájecí zdroje na 36 V mohou nabíjet proudem až 10 A. Takto velké nabíjecí proudy jsou často spojeny se zvýšenou produkcí tepla v průběhu nabíjení, a proto jsou některé naše super výkonné napájecí zdroje vybaveny aktivním chlazením, tedy ventilátorem.

Hledáte napájecí zdroj 36 (V) pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už napájecí zdroj 36 (V) v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: napájecí zdroj 12 (V), napájecí zdroj 24 (V), napájecí zdroj 48 (V)