Nabíječky baterií bez zdroje

Ke každé nabíjecí baterii potřebujete také kvalitní nabíječku. V naší nabídce nabíječek pro baterie najdete přístroje pro nabíjení akumulátorů nejrůznějších typů od Li-pol (lithium-polymer), Li-ion (lithium-iont), Li-Fe (lithium-železofosfát) po Ni-Mh (nikl-metalhydrid), Ni-Cd (nikl-kadmium), olověné baterie a dokonce i baterie pro elektrokola. Naše nejvýkonnější nabíječky mohou nabíjet proudem až 20 A .

 

7 položek celkem
Nabíječ i vybíječ Imax B6 50W (balancer)
638 Kč / ks
Kód: NAB01
Nabíječ i vybíječ s balancerem Imax B6 80W
658 Kč / ks
Kód: NAB02
Nabíječ i vybíječ G.T. Power Duo 612 2x200W (2x10A) (balancer) Kód: NAB21
Nabíječ i vybíječ G.T. Hobbies C6 -  6 Amp (balancer, vestavěný zdroj) Kód: NAB29

Nabíječky baterií bez zdroje

Většina chytrých nabíječek z nabídky BigHobby je vybavena > bateriovým balancerem , který umožňuje bezpečné dobíjení několika baterií najednou. Balancer se postará o vyrovnání napětí nabíjených článků v sériovém zapojení a eliminuje se tak riziko poškození při nabíjení. Zároveň se nabíjením baterií v nabíječce s balancerem > zvyšuje jejich výkon a životnost . Při koupi nabíječky baterií od BigHobby se můžete spolehnout na záruční i pozáruční servis.

Nabíječky baterií bez zdroje jsou sice výrazně levnější než ty se zdrojem, abyste je mohli používat, je nutné k nim ale právě zdroj napájení dokoupit. Pokud tedy vaše nabíječka baterií interní zdroj nemá, můžete si ho dokoupit. Prohlédněte si naši nabídku napájecích zdrojů .

Hledáte nabíječky baterií bez zdroje?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už nabíječky baterií bez zdroje v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentnabíječka Nitecore, nabíječka Soshine, nabíječka Turnigy, nabíječky baterií s vestavěným zdrojem