Nabíječka Soshine

Ke každé nabíjecí baterii potřebujete také kvalitní nabíječku. V naší nabídce nabíječek pro baterie najdete přístroje pro nabíjení akumulátorů nejrůznějších typů od Li-pol (lithium-polymer), Li-ion (lithium-iont), Li-Fe (lithium-železofosfát) po Ni-Mh (nikl-metalhydrid), Ni-Cd (nikl-kadmium), olověné baterie a dokonce i baterie pro elektrokola. Naše nejvýkonnější nabíječky mohou nabíjet proudem až 20 A .

 

7 položek celkem
NBP 1 Kód: NAB39
S1 1 Kód: NAB55
S2 1
396 Kč / ks
Kód: NAB56
F7 1 Kód: NAB57
C6 1
299 Kč / ks
Kód: NAB60
C7 1
343 Kč / ks
Kód: NAB61
C8 1
428 Kč / ks
Kód: NAB62

Nabíječky baterií značky Soshine

Většina chytrých nabíječek z nabídky BigHobby je vybavena > bateriovým balancerem , který umožňuje bezpečné dobíjení několika baterií najednou. Balancer se postará o vyrovnání napětí nabíjených článků v sériovém zapojení a eliminuje se tak riziko poškození při nabíjení. Zároveň se nabíjením baterií v nabíječce s balancerem > zvyšuje jejich výkon a životnost . Při koupi nabíječky baterií od BigHobby se můžete spolehnout na záruční i pozáruční servis.

Univerzální nabíječky značky Soshine, které na BigHobby nabízíme, obvykle v balení obsahují také nabíjecí adaptér anebo mají rovnou vestavěný napájecí zdroj. Pokud by však vaše nabíječka baterií interní zdroj neměla, můžete si ho dokoupit. Prohlédněte si naši nabídku napájecích zdrojů .

Hledáte nabíječku Soshine pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už Nabíječku Soshine v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: nabíječka Turnigy, nabíječky baterií s vestavěným zdrojem, nabíječky baterií bez zdroje