Nabíječka Nitecore

Ke každé nabíjecí baterii potřebujete také kvalitní nabíječku. V naší nabídce nabíječek pro baterie najdete přístroje pro nabíjení akumulátorů nejrůznějších typů od Li-pol (lithium-polymer), Li-ion (lithium-iont), Li-Fe (lithium-železofosfát) po Ni-Mh (nikl-metalhydrid), Ni-Cd (nikl-kadmium), olověné baterie a dokonce i baterie pro elektrokola. Naše nejvýkonnější nabíječky mohou nabíjet proudem až 20 A .

 

2 položek celkem

Nabíječky baterií značky Nitecore

Většina chytrých nabíječek z nabídky BigHobby je vybavena > bateriovým balancerem , který umožňuje bezpečné dobíjení několika baterií najednou. Balancer se postará o vyrovnání napětí nabíjených článků v sériovém zapojení a eliminuje se tak riziko poškození při nabíjení. Zároveň se nabíjením baterií v nabíječce s balancerem > zvyšuje jejich výkon a životnost . Při koupi nabíječky baterií od BigHobby se můžete spolehnout na záruční i pozáruční servis.

Inteligentní nabíječky značky Nitecore , které na BigHobby nabízíme, v drtivé většině nabízí již vestavěný balancer a jsou schopny automatické detekce typu baterie. Inteligentní nabíjecí obvod pak vybere vhodný režim nabíjení, jehož průběh se zobrazuje na LCD displeji. Často mají tyto nabíječky také vestavěný napájecí zdroj. Pokud by však vaše nabíječka baterií interní zdroj neměla, můžete si ho dokoupit. Prohlédněte si naši nabídku napájecích zdrojů .

Hledáte nabíječku Nitecore pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už nabíječku Nitecore v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: nabíječka Soshine, nabíječka Turnigy, nabíječky baterií s vestavěným zdrojem, nabíječky baterií bez zdroje