Nabíječka Li-HV

Baterie bez nabíječky by vám příliš neposloužila. Abyste u nás mohli nakoupit kompletní vybavení, zařadili jsme do naší nabídky také nabíječky baterií. V naší nabídce nabíječek pro baterie najdete přístroje pro nabíjení baterií nejrůznějších typů od Li-pol (lithium-polymer), Li-HV (lithium-polymerový high voltage akumulátor), Li-ion (lithium-iont), Li-Fe (lithium-železofosfát) po Ni-Mh (nikl-metalhydrid), Ni-Cd (nikl-kadmium), olověné baterie a dokonce i baterie pro elektrokola . Naše nejvýkonnější nabíječky mohou nabíjet proudem až 20 A. Takto velké nabíjecí proudy jsou často spojeny se zvýšenou produkcí tepla v průběhu nabíjení, a proto jsou některé naše super výkonné nabíječky baterií opatřeny ventilátorem.

 

13 položek celkem
Nabíječka baterií HT- T150 (10A-150W) - LiHV (balancer, vestavěný zdroj) Kód: NAB09
V6AC 1
1 745 Kč / ks
Kód: NAB09A
Kapesní mini nabíječka pro 2-4S Lipo/LiFe/LiHV H4AC 20W
523 Kč / ks
Kód: NAB23
Nabíječka baterií 4x1S lipo HTRC X4 s vestavěným zdrojem
979 Kč / ks
Kód: NAB45

Nabíječky baterií Li-HV

Námi nabízené nabíječky baterií Li-HV stejně jako ostatní modely jsou vybaveny balancerem , který zajistí vyrovnání napětí nabíjených článků v sériovém zapojení. Díky němu je riziko poškození baterie při nabíjení minimální. Baterie Li-HV , které jsou z hlediska funkce velmi podobné bateriím Li-pol, nabíjené v nabíječce s balancerem mohou mít dokonce vyšší životnost a výkon, přesto však platí, že baterie Li-HV byste neměli nikdy úplně vybít. Akumulátory Li-Hv mají ve srovnání s Li-pol akumulátory vyšší napětí (4.35 V), takže do nich můžete dostat až o 20 % energie více než do Li-pol.

Hledáte nabíječku Li-HV pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už nabíječku Li-HV v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: nabíječka Li-Fe, nabíječka Ni-Mh, nabíječka Ni-Cd, nabíječka Pb