Nabíječka HTRC

Ke každé nabíjecí baterii potřebujete také kvalitní nabíječku. V naší nabídce nabíječek pro baterie najdete přístroje pro nabíjení akumulátorů nejrůznějších typů od Li-pol (lithium-polymer), Li-ion (lithium-iont), Li-Fe (lithium-železofosfát) po Ni-Mh (nikl-metalhydrid), Ni-Cd (nikl-kadmium), olověné baterie a dokonce i baterie pro elektrokola. Naše nejvýkonnější nabíječky mohou nabíjet proudem až 20 A .

 

11 položek celkem
Nabíječka baterií HT- T150 (10A-150W) - LiHV (balancer, vestavěný zdroj) Kód: NAB09
Přenosná nabíječka baterií H6AC/DC 50W (LiPo LiFe NiMH NiCd) Kód: NAB22
Kapesní mini nabíječka pro 2-4S Lipo/LiFe/LiHV H4AC 20W
523 Kč / ks
Kód: NAB23
Nabíječka baterií 4x1S lipo HTRC X4 s vestavěným zdrojem
979 Kč / ks
Kód: NAB45
CH 4 1
652 Kč / ks
Kód: NAB63

Nabíječky baterií značky HTRC

Většina chytrých nabíječek z nabídky BigHobby je vybavena > bateriovým balancerem , který umožňuje bezpečné dobíjení několika baterií najednou. Balancer se postará o vyrovnání napětí nabíjených článků v sériovém zapojení a eliminuje se tak riziko poškození při nabíjení. Zároveň se nabíjením baterií v nabíječce s balancerem > zvyšuje jejich výkon a životnost . Při koupi nabíječky baterií od BigHobby se můžete spolehnout na záruční i pozáruční servis.

Nabíječky značky HTRC, které na BigHobby nabízíme, v drtivé většině nabízí již vestavěný balancer. Často mají také vestavěný napájecí zdroj. Pokud by však vaše nabíječka baterií interní zdroj neměla, můžete si ho dokoupit. Prohlédněte si naši nabídku napájecích zdrojů .

Hledáte nabíječku HTRC pro RC modely?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už nabíječku HTRC v košíku máte, podívejte se také na náš další sortiment: nabíječka Nitecore, nabíječka Soshine, nabíječka Turnigy, nabíječka na elektrokola