Nabíječka baterií Trustfire TR-006
Kód: NAB49Související produkty
Inteligentní nabíječka s ochranou proti zkratu určená speciálně pro Li-ion akumulátory. Nabíjecí proud až 1A. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Výkonné nabíjecí baterie 1.5V AA s kapacitou 3300mWh +nabíječka – ideální pro hračky, ovladače, kamery a další zařízení. Až 1000 nabíjecích cyklů, stabilní výkon i v nízkých teplotách. Pouze s originální nabíječkou.
Nabíjecí baterie Li-ion AA 3300mWh 1,5V Soshine + nabíječka zdarma. Baterie poskytne dostatek energie pro hračky, hodiny, dálkové ovladače a dalších elektronické přístroje. Na BigHobby vybírejte baterie s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Jednoduchá nabíječka baterií pro Li-ion akumulátory s nabíjecím proudem až 1A. 2 pozice. Nakupujte na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Jednoduchá nabíječka baterií pro Li-ion akumulátory s nabíjecím proudem až 1A. Vhodné pro všechny li-ion články 3.6V (4.2V) např. 32650, 21700, 18650, 18350, 16340, 14500 a další Nakupujte na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Nabíječka pro 1 a 8 NiMH akumulátorů s vestavěným zdrojem. Součástí balení je USB kabel. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Nabíječka pro 1 a 4 NiMH akumulátory s vestavěným zdrojem. Součástí balení je USB kabel. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Detailní popis produktu
Specifikace
| Napětí pod 3.4V | Nabíjecí proud 850-900mA |
| Napětí v rozmezí 3.5-3.6V | Nabíjecí proud 650-700mA |
| Napětí v rozmezí 3.9-4.1V | Nabíjecí proud 500-550mA |
| Kompatibilita s akumulátory typu | 26650, 25500, 18650, 18500, 18350, 17670, 16340, 15270, 14650, 14500, 10440 |
| Vstupní napětí | 100V-240V 50 ~ 60Hz |
| Výstupní proud | 1A |
| Výstupní napětí | 4.2V |
| Hmotnost nabíječky | 200g |
Upozornění
- Nenabíjejte li-ion články, které prošly stavem přílišného vybití (pod 2,7V), nabíječka nebude fungovat.
- Nevkládejte akumulátory do nabíječky obráceně (opačně polaritou).
- Při použití nabíječky dbejte na zásady bezpečnosti.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nabíječky na články |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Nabíjecí proud (A): | 1A |
| Typ: | Li-Ion |
| Značka: | Trustfire |
Jednoduchá nabíječka baterií pro Li-ion akumulátory s nabíjecím proudem 0,5A. 1-2 slotová nabíječka pro Li-ion IMR LiFePO4 10430 10440 14500 16340 17670 18350 18500 18650,... Lithiumionové baterie . Nakupujte na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Nabíječka baterií vhodná pro Li-ion, LiFePo4, NiMH a NiCd akumulátory. Nabíjecí proud až 1A. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Chytrá USB nabíječka pro Ni-MH/Ni-CD baterie typů AA, AAA, C a D. Nabíjí až 8 baterií současně, má LCD displej, detekci vadných článků a ochranu proti přehřátí i zkratu. Ideální pro domácí použití.
Jednoduchá nabíječka baterií pro Li-ion, NiMH akumulátory s nabíjecím proudem až 1A. 2 pozice. Nakupujte na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Univerzální inteligentní nabíječka se 2 pozicemi. pro Ni-CD/ Ni-MH/ Li-Ion/ LiFePO4. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Nabíječka pro 1 a 8 NiMH akumulátorů s vestavěným zdrojem. Součástí balení je USB kabel. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
