Li-pol baterie DRONE LIPO 450mAh 1S 35C (70C) (bez PCB ochrany)
Kód: DR104Související produkty
( 1 pár - 2ks samec, 2ks samice, 2ks ochr. domeček)
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol. Nabíjet lze až 4 baterie najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Jednoduchá USB nabíječka pro 1S baterie typu Li-pol . Nabíjet lze až 5 baterií najednou. Nad 2 500 Kč na BigHobby doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 50C (100C) HC (A) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing. Pevný obal - Car Racing.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 4S 25C (50C) BH Power s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mah 3S 120C (240C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.Vhodná pro FPV
Detailní popis produktu
Nabízíme skutečné vybíjecí proudy, které také garantujeme. Ten nejvyšší výkon pro vaše proudově náročné RC stroje.
Nové baterie DRONE LIPO byly vyvinuty na základě proudové náročnosti současných RC strojů, jako jsou závodní drony, akrobatické modely, helikoptéry, a další. Tyto profi racingové baterie dodají dostatečný výkon vašim RC závodním strojům. Výhradním distributorem pro ČR i SR je www.bighobby.cz

Technické parametry:
| Kapacita: | 450mAh |
|---|---|
| Napětí (V): | 3.7V |
| Rozměry (mm): | 44.8*24.5*6.7mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 13g |
| Stálý proud : | 35C |
| Max. proud : | 70C |
| Vybíjecí konektor - Walkera |
|
Bezpečnostní upozornění a opatření pro Lipo



Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.013 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 100-500 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 1S (3.7V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 35C |
| Značka: | DRONE LIPO |
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie BH RACING 5200 mAh 2S 50C (100C) - HC? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Lipo baterie v plastovém obalu.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie 6200 mAh 6S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie BH RACING 5200 mAh 3S 35C (70C) -HC? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Lipo baterie v plastovém obalu.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete kvalitní a výkonnou Li-pol baterie 2200 mah 3S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Vhodná pro FPV
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 3S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 25C (50C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 500mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
