Li-pol baterie 350 mAh 3S 60C (120C) BH Hard
Kód: B296Související produkty
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie BH RACING 5200 mAh 3S 35C (70C) -HC? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Lipo baterie v plastovém obalu.
Potřebujete kvalitní a výkonnou Li-pol baterie 2200 mah 3S 60C (120C) BH Power? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma. Vhodná pro FPV
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 380 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Opravdu kvalitní a výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 4S 35C (70C) Power X6 s dopravou zdarma od 2 500 Kč jedině na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 35C (70C) Power X6? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 850mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7600 mAh 2S 35C (70C) HC (A) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1500 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Baterie BH Hard: Nová éra pro váš RC model
Hledáte to nejlepší, co můžete svému RC modelu dopřát? Připravte se na novou úroveň výkonu, spolehlivosti a ceny s našimi bateriemi BH Hard! Tyto Li-Pol akumulátory představují špičkovou kvalitu a jsou výsledkem nejnovějších technologií. Užijte si vysoký výkon, který posune vaše jízdní zážitky na zcela novou úroveň. A co je na tom nejlepší? Získáváte to vše za skvělou cenu. Dejte svému modelu to, co si zaslouží!
Technické parametry:
| Model: | BH 350-60-3S |
|---|---|
| Kapacita: | 350mAh |
| Napětí (V): | 11.1 V |
| Rozměry (mm): | 51x17,5x21mm |
| Váha včetně kabeláže a konektoru (g): | 39g |
| Stálý proud : | 60C |
| Max. proud : | 120C |
| Vybíjecí konektor - XT60 | |
| Servisní konektor JST-XH | |
Baterie je opatřena vybíjecím konektorem XT60 a servisnim konenektorem JST-XH. Servisní konektor je opatřen chráničem servisního konektoru, k lepší manipulaci a ochraně při nabíjení (lze odepnout).

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC Baterie (Li-Pol) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.039 kg |
| ? Kapacita (mAh): | 100-500 (mAh) |
| ? Počet článků (S): | 3S (11.1V) |
| Použití: | Letadla |
| ? Stálý vybíjecí proud: | 60C |
| Značka: | BH Hard |
Potřebujete kvalitní a výkonné Li-pol baterie BH RACING 2200 mAh 2S 35C (70C)? U nás na BigHobby je najdete. Od 2 500 Kč doprava zdarma.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 7000 mAh 2S 30C (60C) BH Hard B ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Potřebujete špičkové Li-pol baterie DRONE LIPO 1500mAh 1S 35C (70C) pro závodní drony, akrobatické modely či helikoptéry? Máme je pro vás. Od 2 500 Kč doprava zdarma na BigHobby.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 5200 mAh 2S 50C (100C) HC (A) BH Power? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie HV (7.6V) 6300 mAh 2S 30C (60C) BH Hard A ? U nás na BigHobby je najdete s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 4200 mAh 3S 35C (70C) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 6000 mAh 2S 60C (120C) HC (B) BH Power? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč. Pevný obal - Car Racing.
Hledáte vysoce výkonné Li-pol baterie 1300 mAh 3S 35C (70C) Power X6? Už nehledejte. U nás na BigHobby je máme s dopravou zdarma nad 2 500 Kč.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
