CN-Racing 550 Brushed (stejnosměrný) motor 1/10
Kód: CN550Související produkty
Potřebujete stejnosměrný (brushed) regulátor otáček 60A BH Power Car ESC pro auta, lodě, tanky? Nakupujte na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Potřebujete stejnosměrný (brushed) regulátor otáček 60A Car CN-Racing ESC pro auta, lodě, tanky? Nakupujte na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor 3660 3300kv (1/10) pro RC auta BH Power? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor LBP3663/V2-3D 3100kv LEOPARD pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Opravdu výkonný střídavý elektromotor LBP3670/V2-4.5D 2000kv LEOPARD pro vaše RC modely. U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Detailní popis produktu
Stejnosměrný motor velikosti 550 pro modely aut velikosti 1/10
| Provozní napětí | 5-12V |
| Délka hřídele | 9 mm |
| Rozměry | (Ø x d) 35,8 mm x 57 mm |
| Jmenovité napětí | 7,2 V/DC |
| Průměr hřídele | 3,17 mm |
| Hmotnost | 228 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inrunner motory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| ? Měřítko: | 1/10 |
| ? Velikost motoru (mm): | car 550 |
| Použití: | Auta |
| Typ: | Stejnosměrný pohon |
| Značka: | CN-Racing |
Vybírejte stejnosměrný elektromotor 540 (5-slot) -16T 1/10 Surpass (brushed) pro vaše RC modely. Jenom na BigHobby s dopravou zdarma od 2 500 Kč.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor 3670 2650kv (1/8) pro RC auta BH Power? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor 2845 3600kv pro RC auta BH Power? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Hledáte opravdu výkonný střídavý elektromotor 3670 2150kv (1/8) pro RC auta BH Power? U nás ho dostanete s dopravou zdarma od 2 500 Kč. S výběrem vám pomůžeme.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
