Baterie 10 Ah

Kapacita baterie ovlivňuje dobu provozu napájeného zařízení. Na tu má vliv ale také vybíjecí proud , jehož hodnotu je potřeba přizpůsobit proudovým požadavkům elektrického motoru v zařízení. Čím nižší kapacita baterie, tím kratší dobu bude zařízení napájené, ale tím bude také baterie lehčí. Volba odpovídající hmotnosti a kapacity baterie tedy vždy záležitostí kompromisu.

 

6 položek celkem
Baterie Li-ion 10Ah 36V do elektrokol (válcová - bottle)
ZDARMAZDARMA
6 262 Kč / ks
Kód: EB002
Baterie Li-ion 10Ah 36V do elektrokol  (plochá - rear rack -A)
ZDARMAZDARMA
5 959 Kč / ks
Kód: EB003
Baterie Li-ion 10Ah 36V do elektrokol (tube)
ZDARMAZDARMA
6 262 Kč / ks
Kód: EB004
Baterie Li-ion 10Ah 36V do elektrokol (podsedlová - frog)
ZDARMAZDARMA
6 262 Kč / ks
Kód: EB005

Baterie s kapacitou 10 Ah

V naší nabídce na BigHobby najdete nejen baterie do RC modelů , ale také baterie do elektrokol . Ty můžete vybírat v provedení podsedlovém anebo svislém. Obě varianty mají svoje pro a proti. Podsedlové baterie do elektrokol patří k těm lehčím a skladnějším. Válcové či ploché baterie , které se umisťují na rám kola jsou těžší, ale také výkonnější. Zároveň neovlivňují negativně těžiště kola. Nejvyšší kapacitu pak mají baterie instalované podél sedlovky. Baterie s kapacitou 10 Ah patří v oblasti baterií do elektrokol k těm lehčím a skladnějším. Obvykle jsou k dispozici ve válcovém provedení. Dojezd se v závislosti na maximálním vybíjecím proudu baterie může pohybovat v řádech nižších jednotek hodin .

Při výběru baterie do elektrokola hraje roli také její životnost. Ta závisí na provozní teplotě, ale u většiny námi nabízených baterií neklesá pod 800 nabíjecích cyklů . Při koupi baterie do elektrokola si nezapomeňte ověřit kompatibilitu baterie s konektorem na vaší nabíječce baterií .

Hledáte baterie 10 Ah?

Vyberte si u rodinné firmy modelářů na BigHobby.cz s dopravou zdarma od 2 500 Kč. A pokud už baterie 10 Ah v košíku máte, podívejte se také na náš další sortimentBaterie 13Ah, Baterie 15.6Ah, Baterie 18.2Ah