Pro základní funkčnost, správné zobrazování, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

OK
       

Certifikát Hodnocení obchodu na Zboží.cz          

 


Reklamace, pozáruční servis

REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit našemu eshopu. Za vady vzniklé během dopravy neručíme.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na: vady vzniklé běžným používáním, nesprávným použitím výrobku (u RC komponentů je velmi důležité v jaké kombinaci danný produkt použijete), nesprávným skladováním. Např. baterie jsou spotřební zboží s omezenou životností. Záruka se nevztahuje na opotřebení baterie způsobené jejím obvyklým užíváním nebo špatným skladováním (skladovací napětí 3,8-3,9V) dojde k poškození. Není proto možné například reklamovat baterii po několikaměsíčním užívání proto, že má nižší než původní kapacitu, napětí nebo že je nafouklá.

(Pozor na rozdíl v pojmech „záruční doba“ a „životnost“. U baterií ale třeba i žárovek a jiných věcí je nutno tyto pojmy rozlišovat. Životnost výrobku může být kratší, ale i delší než záruční doba. Záleží především používání výrobku.

Životnost baterie je nejčastěji spjata s počtem nabíjecích cyklů, což se ovšem velmi špatně počítá a dokazuje. Proto se většinou používá paušální doba životnosti 6 měsíců. Jedná se ale o životnost baterie nikoli o její záruční dobu!)

Zboží bude přijato za těchto podmínek: ke každé reklamaci musí být připojen REKLAMAČNÍ FORMULÁŘ, zákazník musí odeslat zboží spolu s rekl. formulářem a kopií faktury nebo útržkem dobírkové částky. Zboží musí být vráceno v původním obalu, včetně kompletního příslušenství. Reklamační formulář ke stažení ZDE

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží  eshopem.

V případě reklamace zboží nás předem informujte - viz. kontakty.

Odesílací adresa pro reklamované zboží:

Vítězslav Bureš

Žichlínek 307

563 01

Lanškroun

________________________________________________________________________________________

Zajišťujeme pozáruční servis.

Pokud máte zařízení, které chcete opravit:

1. pošlete nám email o jaký problém a zařízení se jedná

2. po potvrzení opravy nám zařízení zašlete na adresu:

Vítězslav Bureš

Žichlínek 307

563 01

Lanškroun

3. po zjištění příčiny závady vás budeme informovat co je potřeba vyměnit, opravit,...

a vy se rozhodnete zda budete chtít opravu realizovat.

4. po opravě a odzkoušení vám zašleme zařízení zpět

 

Veškeré dotazy a požadavky prosím pište na email: bighobby@seznam.cz   nebo  info@bighobby.cz